UWAGA, JEST TO WERSJA BETA, NIEKTÓRE FUNKCJE MOGĄ NIE DZIAŁAC POPRAWNIE

start

login hasło
zapomniałem hasła

automoto

erotyka

imprezka

komputery

natura

pozostałe

reklama

rysunkowe

sławni

sport

święta

z życia

zwierzęta

Agios Gordios » Wyspa Korfu » Grecja
Agios Gordios to mała miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu wyspy Korfu w Grecji. Leży niecałe 20 kilometrów od stolicy wyspy, miasta Korfu, w którym znajduje się najbliższe lotnisko. Miasto Agios Gordios otoczone jest zielonymi...
 Agios Gordios to mała miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu wyspy Korfu w Grecji. Leży niecałe 20 kilometrów od stolicy wyspy, miasta Korfu, w którym znajduje się najbliższe lotnisko. Miasto Agios Gordios otoczone jest zielonymi wzgórzami, co sprawia, że miasto leży w malowniczej w przytulnej zatoce kąpielowej. Kilometrowej długości plaża posiada parasole oraz leżaki do wynajęcia, jeżeli chcemy zaznać trochę więcej wygody. Mięciutki piasek w połączeniu z oddalonym od plaży ruchem drogowym sprawiają, że plaża idealnie nadaje się dla dzieci. Jeżeli wybieramy się do Agios Gordios właśnie ze swoimi pociechami powinniśmy odwiedzić również Aquapark oddalony od miasta o 20 minut. Dzieci znajdą tam piracką wioskę, specjalnie przystosowane dla nic baseny oraz wiele zjeżdżalni. Również dorośli znajdą tam wiele atrakcji jak np. gigantyczne jacuzzi. Tuż za plaża rozciągają się bary oraz restauracje z tradycyjnym greckim jedzeniem, a wieczorami możemy obejrzeć występy folklorystyczne.
Wieczorami możemy odwiedzić wspaniale oświetlone oraz udekorowane bary przy plaży. Po zmroku panuje tam wspaniała romantyczna atmosfera. Jeżeli chcemy zwiedzić to małe greckie miasteczko to najlepiej zrobić to na piechotę. Po wyspie natomiast jeździ "zielony" autobus, którym możemy szybko dostać się do stolicy wyspy. Będziemy mogli podziwiać tam architektoniczne połączenie Francji oraz Wielkiej Brytanii a w mieście poczujemy wspaniały klimat oraz nostalgie. Miłośnicy golfa będą zachwyceni, ponieważ niedaleko Agios Gordios leży wspaniały klub golfowy. Agios Gordios będzie wspaniałym wyborem dla niezbyt wymagających klientów, którzy chcą zasmakować innej kultury.
Powiadom znajomego
Wyślij kartkę
Oceń zdjęcie
0pkt
kategoria
dodany
wyświetleń
komentarzy
ilość ocen
ocena
natura / turystyka
2012-11-16 23:58:07
9336
0
0
0pkt


adsens 2021-05-06
© 2006-2020 MyTube.pl | Realizacja: Rafał Nowaczuk
Croatia
Kontakt: maly_swd[małpa]o2.pl lub GG: 6498593